Stravování v penzionu

Ubytování v Třeboni se snídaní

Ubytování nabízí našim hostům bohaté snídaně, které denně připravujeme pro vaši spokojenost.ubytování v Třeboni se snídaní Snídaně poskytujeme v době od 8:30 do 9:00 hodin.

Snídaně poskytujeme od min. 4 osob za cenu 180Kč/osoba/den obložený talířek (káva, čaj, mléko, sýr, šunka, salám, vejce, máslo, pečivo, sladké pečivo, jogurt, marmeláda, corn flakes + ovoce), děti do 2,99 let ZDARMA. Snídaně je nutno objednat předem!

Večeře v restauraci U Kola

Nemusíte se starat o to, kde a jak se stravovat, součástí penzionu je i restaurace U Třeboňského kola. Stravování v restauraci Vám rádi na požádání zajistíme.

Restaurace nabízí každý den teplé večeře jak pro návštěvníky penzionu, tak pro turisty i cyklisty. Restaurace je otevřena denně od 18 hodin, mimo pondělí. více o restauraci U Třeboňského kola >>

Další možností stravování je v okolních restauracích, které jsou v docházkové vzdálenosti od 300 m. Vybírat můžete z rybí restaurace, steakové, pizzerie či klasické restaurace s českou kuchyní.

Rezervace ubytování Třeboň

 

 

Výlovy rybníků - podzim 2019

V letošním roce 2019 bude probíhat výlov největšího rybníka v ČR - rybníka Rožmberk.

Jaké další rybníky se budou lovit?

více

Dovolená v Třeboni v roce 2019

Právě nyní je čas naplánovat si letní dovolenou 2019. Pokud se rozhodnete pro Třeboň, rádi vás přivítáme v našem penzionu U Třeboňského kola.

 

K dobré dovolené určitě patří i dobrá zábava. Zde si můžete prohlédnout termíny nejnavštěvovanějších kulturních akcí, které se budou konat v roce 2019. Věříme, že vám pomohou v rozhodnutí, kdy přijet do Třeboně.

více

Balíčky pro dvě osoby ve dvoulůžkové pokoji

Přijeďte si odpočinout na prodloužený víkend nebo na pár dní do Třeboně. Připravili jsme pro vás pobytové balíčky na prodloužený víkend nebo celý týden.

 

Těšit se na můžete na procedury v lázních a útulné ubytování v našem penzionu.

Zahrada u penzionu

Připravili jsme pro vás venkovní kryté posezení na nové zahradě za penzionem. Děti si zde mohou hrát, je pro ně připravený domeček s hračkami.
Najdete zde i prostor pro parkování Vašich aut.

více

VIDEO vizitka

Jsme na FACEBOOKU

Líbí se Vám náš penzion? Podpořte nás na FACEBOOKU

více

Kontakty

Táboritská 65
Třeboň 379 01
(200 m od kruhového objezdu směr centrum)

Mobil: +420 607 864 440

více
Snídaněpokoj 3pokoj 2pokoj 1POBYT PRO DVA
ubytování Třeboň
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím