Stravování v penzionu

Ubytování v Třeboni se snídaní

Ubytování nabízí našim hostům bohaté snídaně, které denně připravujeme pro vaši spokojenost.ubytování v Třeboni se snídaní Snídaně poskytujeme v době od 8:30 do 9:00 hodin.

Snídaně poskytujeme od min. 4 osob za cenu 180Kč/osoba/den obložený talířek (káva, čaj, mléko, sýr, šunka, salám, vejce, máslo, pečivo, sladké pečivo, jogurt, marmeláda, corn flakes + ovoce), děti do 2,99 let ZDARMA. Snídaně je nutno objednat předem!

Večeře v restauraci U Kola

Nemusíte se starat o to, kde a jak se stravovat, součástí penzionu je i restaurace U Třeboňského kola. Stravování v restauraci Vám rádi na požádání zajistíme.

Restaurace nabízí každý den teplé večeře jak pro návštěvníky penzionu, tak pro turisty i cyklisty. Restaurace je otevřena denně od 18 hodin, mimo pondělí. více o restauraci U Třeboňského kola >>

Další možností stravování je v okolních restauracích, které jsou v docházkové vzdálenosti od 300 m. Vybírat můžete z rybí restaurace, steakové, pizzerie či klasické restaurace s českou kuchyní.

Rezervace ubytování Třeboň

 

 

Ubytování Třeboň U Kola
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím