Ubytování na chalupě nedaleko Třeboně

Nabízíme ubytování na chalupě na Třeboňsku v nově zrekonstruovaném objektu, ve dvou samostatných apartmánech.

Každý apartmán má malou kuchyň, koupelnu a samostatné WC. Společný dvůr je uzavřený, najdete zde dětský koutek a venkovní posezení s ohništěm. Součástí objektu je také společenská místnost vybavená televizí.

Rekonstruovaný objekt se nachází ve vesnici Dunajovice, 7 km od Třeboně. V jeho blízkosti je asfaltový kurt na tenis, volejbal a stolní tenis.

Vesnicí prochází jedna z cyklotras, koupání je možné v nedalekém lomu či v třeboňském rybníku Svět. Své místo zde najdou i rybáři v řece Lužnici vzdálené 4 km od místa ubytování.

Telefon:

  • Mobil: + 420 776 226 240
  • Prosíme zájemce o ubytování na chalupě v Dunajovicích, aby nás kontaktovali pouze na těchto tel. číslech a ne na kontaktech Penzionu U Třeboňského kola.

Děkujeme za pochopení.

AKCE ČERVEN 2017

Přijeďte si do Třeboně užít prodloužený víkend nebo celý týden, prodlužte si letní prázdniny. Letní počasí je téměř tady a v průběhu června si můžete užít sportovní akce a koncerty, které se již tradičně konají v Třeboni.

 

Především o víkendech to v Třeboni žije naplno! Těšte se na závody na Dračích lodích, na nový triatlonový závod, 20. ročník Truck Show a festival Okolo Třeboně.

více

Dovolená v Třeboni v roce 2017

Právě nyní je čas naplánovat si letní dovolenou 2017. Pokud se rozhodnete pro Třeboň, rádi vás přivítáme v našem penzionu U Třeboňského kola.

 

K dobré dovolené určitě patří i dobrá zábava. Zde si můžete prohlédnout termíny nejnavštěvovanějších kulturních akcí, které se budou konat v roce 2017. Věříme, že vám pomohou v rozhodnutí, kdy přijet do Třeboně.

více

Balíčky pro dvě osoby ve dvoulůžkové pokoji

Přijeďte si odpočinout na prodloužený víkend nebo na pár dní do Třeboně. Připravili jsme pro vás pobytové balíčky na prodloužený víkend nebo celý týden.

 

Těšit se na můžete na procedury v lázních a útulné ubytování v našem penzionu.

Zahrada u penzionu

Připravili jsme pro vás venkovní kryté posezení na nové zahradě za penzionem. Děti si zde mohou hrát, je pro ně připravený domeček s hračkami.
Najdete zde i prostor pro parkování Vašich aut.

více

VIDEO vizitka

Jsme na FACEBOOKU

Líbí se Vám náš penzion? Podpořte nás na FACEBOOKU

více

Získejte SLEVU 5% na ubytování

Nabízíme levné ubytování pro skupinky cyklistů, rodiny, party přátel a firmy.

Pokud k nám přijedete v početnějším počtu osob najednou, můžete získat výhodnější cenu za ubytování.

více

Být seniorem je v našem penzionu předností

Za každý den z pobytu dostanete od nás slevu 5% z ceny.

více

Kontakty

Táboritská 65
Třeboň 379 01
(200 m od kruhového objezdu směr centrum)

Mobil: +420 607 864 440

více
ubytování Třeboň
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím