Třeboňský rynek - srpen 2015

Akce Třeboňský rynek je určena všem hudebníkům, kteří mají kapelu, soubor nebo jsou sóloví hráči a zatím si hrají jen pro radost. Stejně jako loni i letos budou mít muzikanti dispozici profesionálního zvukaře s aparaturou a velké zastřešené pódium na Masarykově náměstí.

Přesný termín akce ještě není určený, proběhne v polovině srpna 2015. Pokud tedy u nás v penzion U Kola budete trávit svou dovolenou, nezapomeňte navštívit tuto novu akci v Třeboni.

V loňském roce se na Masarykově náměstí představila Brutální jahoda, studentská kapela z Jindřichohradecka a Kamenice na Lipou, třeboňsko-budějovické hudební sdružení Naked Professors, které hrálo folk-rock, a folk-jazzový Vrabčí trh z Havlíčkova Brodu.

Dovolená v Třeboni v roce 2019

Právě nyní je čas naplánovat si letní dovolenou 2019. Pokud se rozhodnete pro Třeboň, rádi vás přivítáme v našem penzionu U Třeboňského kola.

 

K dobré dovolené určitě patří i dobrá zábava. Zde si můžete prohlédnout termíny nejnavštěvovanějších kulturních akcí, které se budou konat v roce 2019. Věříme, že vám pomohou v rozhodnutí, kdy přijet do Třeboně.

více

Balíčky pro dvě osoby ve dvoulůžkové pokoji

Přijeďte si odpočinout na prodloužený víkend nebo na pár dní do Třeboně. Připravili jsme pro vás pobytové balíčky na prodloužený víkend nebo celý týden.

 

Těšit se na můžete na procedury v lázních a útulné ubytování v našem penzionu.

Zahrada u penzionu

Připravili jsme pro vás venkovní kryté posezení na nové zahradě za penzionem. Děti si zde mohou hrát, je pro ně připravený domeček s hračkami.
Najdete zde i prostor pro parkování Vašich aut.

více

VIDEO vizitka

Jsme na FACEBOOKU

Líbí se Vám náš penzion? Podpořte nás na FACEBOOKU

více

Získejte SLEVU 5% na ubytování

Nabízíme levné ubytování pro skupinky cyklistů, rodiny, party přátel a firmy.

Pokud k nám přijedete v početnějším počtu osob najednou, můžete získat výhodnější cenu za ubytování.

více

Být seniorem je v našem penzionu předností

Za každý den z pobytu dostanete od nás slevu 5% z ceny.

více

Kontakty

Táboritská 65
Třeboň 379 01
(200 m od kruhového objezdu směr centrum)

Mobil: +420 607 864 440

více
ubytování Třeboň
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím