Rybářské slavnosti v Třeboni 19. srpna 2017

O posledním srpnovém víkendu 19. srpna 2017 se budou v Třeboni konat 13. ročník Rybářských slavností. Jako obvykle to bude na Masarykově náměstí, pod hrází rybníka Svět na Louce u Zlaté stoky a na rybářských sádkách.Rybářské slavnosti v Třeboni 2015

V průběhu celého dne se můžete těšit na řemeslné trhy, na ukázky rybářských řemesel, na ochutnávky z rybích pokrmů, různé přednášky a samozřejmě hudební doprovod. Přijeďte na jednu z nejlepších akcí a slavností k nám do Třeboně, ubytování pro vás máme ještě volné. Zeptejte se nás!

Současně v sobotu 19. srpna 2017 bude probíhat další program v Třeboni i okolí.

 

 

AKCE DUBEN 2019

Duben je měsícem jara a pokud počasí dopřeje, tak začátek cyklovýletů na Třeboňsku.

 

Těšit se můžete na výstavu květin Amarylis na třeboňském zámku a jarní trh květinová Třeboň.

více

Dovolená v Třeboni v roce 2019

Právě nyní je čas naplánovat si letní dovolenou 2019. Pokud se rozhodnete pro Třeboň, rádi vás přivítáme v našem penzionu U Třeboňského kola.

 

K dobré dovolené určitě patří i dobrá zábava. Zde si můžete prohlédnout termíny nejnavštěvovanějších kulturních akcí, které se budou konat v roce 2019. Věříme, že vám pomohou v rozhodnutí, kdy přijet do Třeboně.

více

Balíčky pro dvě osoby ve dvoulůžkové pokoji

Přijeďte si odpočinout na prodloužený víkend nebo na pár dní do Třeboně. Připravili jsme pro vás pobytové balíčky na prodloužený víkend nebo celý týden.

 

Těšit se na můžete na procedury v lázních a útulné ubytování v našem penzionu.

Zahrada u penzionu

Připravili jsme pro vás venkovní kryté posezení na nové zahradě za penzionem. Děti si zde mohou hrát, je pro ně připravený domeček s hračkami.
Najdete zde i prostor pro parkování Vašich aut.

více

VIDEO vizitka

Jsme na FACEBOOKU

Líbí se Vám náš penzion? Podpořte nás na FACEBOOKU

více

Kontakty

Táboritská 65
Třeboň 379 01
(200 m od kruhového objezdu směr centrum)

Mobil: +420 607 864 440

více
Snídaněpokoj 3pokoj 2pokoj 1POBYT PRO DVA
ubytování Třeboň
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím