Mezinárodní jazzové setkání v Třeboni 14.8.2014

Máte rádi jazz? Pak přijďte ve čtvrtek 14. srpna 2014 na Masarykovo náměstí, kde se bude od 17.30 hodin konat koncert třetího ročníku Mezinárodních jazzových setkání.

  • Z Anglie dorazí hlavní hvězda Ian Ritchie s projektem Soho. Nezaměnitelný zvuk jeho saxofonu je možné slyšet v nahrávkách The Beach Boys, Wham!, Boomtown Rats, Dee C. Lee, Davida Granta a kapely Steel. Podílel se na deskách Rogera Waterse, Laurie Anderson či Big Dish.
  • Sisa Feher, temperamentní slovenská zpěvačka se sametovým hlasem plným grooveru, je označována za jednu z nejnadějnějších tváří současné alternativní hudební scény.
  • Domácí jazzové barvy bude hájit českobudějovický Bobesh, křídlovkový projekt Jirky Hebíka. Medový tón jeho křídlovky v instrumentálních úpravách legendárních melodií od takových velikánů jako Michael Jackson, Stevie Wonder, Whitney Huston, Sting – to bude určtitě zajímavý hudební zážitek.

Vstup na tuto akci je zdarma.

Dovolená v Třeboni v roce 2019

Právě nyní je čas naplánovat si letní dovolenou 2019. Pokud se rozhodnete pro Třeboň, rádi vás přivítáme v našem penzionu U Třeboňského kola.

 

K dobré dovolené určitě patří i dobrá zábava. Zde si můžete prohlédnout termíny nejnavštěvovanějších kulturních akcí, které se budou konat v roce 2019. Věříme, že vám pomohou v rozhodnutí, kdy přijet do Třeboně.

více

Balíčky pro dvě osoby ve dvoulůžkové pokoji

Přijeďte si odpočinout na prodloužený víkend nebo na pár dní do Třeboně. Připravili jsme pro vás pobytové balíčky na prodloužený víkend nebo celý týden.

 

Těšit se na můžete na procedury v lázních a útulné ubytování v našem penzionu.

Zahrada u penzionu

Připravili jsme pro vás venkovní kryté posezení na nové zahradě za penzionem. Děti si zde mohou hrát, je pro ně připravený domeček s hračkami.
Najdete zde i prostor pro parkování Vašich aut.

více

VIDEO vizitka

Jsme na FACEBOOKU

Líbí se Vám náš penzion? Podpořte nás na FACEBOOKU

více

Získejte SLEVU 5% na ubytování

Nabízíme levné ubytování pro skupinky cyklistů, rodiny, party přátel a firmy.

Pokud k nám přijedete v početnějším počtu osob najednou, můžete získat výhodnější cenu za ubytování.

více

Být seniorem je v našem penzionu předností

Za každý den z pobytu dostanete od nás slevu 5% z ceny.

více

Kontakty

Táboritská 65
Třeboň 379 01
(200 m od kruhového objezdu směr centrum)

Mobil: +420 607 864 440

více
ubytování Třeboň
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím