Stravování v penzionu

Ubytování v Třeboni se snídaní

Ubytování nabízí našim hostům bohaté snídaně, které denně připravujeme pro vaši spokojenost.ubytování v Třeboni se snídaní Snídaně poskytujeme v době od 8:30 do 9:00 hodin.

Snídani si můžete objednat vždy den předem.
Cena snídaně je 150 Kč/osoba/den.

Večeře v restauraci U Kola

Nemusíte se starat o to, kde a jak se stravovat, součástí penzionu je i restaurace U Třeboňského kola. Stravování v restauraci Vám rádi na požádání zajistíme.

Restaurace nabízí každý den teplé večeře jak pro návštěvníky penzionu, tak pro turisty i cyklisty. Restaurace je otevřena denně od 18 hodin, mimo pondělí. více o restauraci U Třeboňského kola >>

Další možností stravování je v okolních restauracích, které jsou v docházkové vzdálenosti od 300 m. Vybírat můžete z rybí restaurace, steakové, pizzerie či klasické restaurace s českou kuchyní.

Rezervace ubytování Třeboň

 

 

Dovolená v Třeboni v roce 2019

Právě nyní je čas naplánovat si letní dovolenou 2019. Pokud se rozhodnete pro Třeboň, rádi vás přivítáme v našem penzionu U Třeboňského kola.

 

K dobré dovolené určitě patří i dobrá zábava. Zde si můžete prohlédnout termíny nejnavštěvovanějších kulturních akcí, které se budou konat v roce 2019. Věříme, že vám pomohou v rozhodnutí, kdy přijet do Třeboně.

více

Balíčky pro dvě osoby ve dvoulůžkové pokoji

Přijeďte si odpočinout na prodloužený víkend nebo na pár dní do Třeboně. Připravili jsme pro vás pobytové balíčky na prodloužený víkend nebo celý týden.

 

Těšit se na můžete na procedury v lázních a útulné ubytování v našem penzionu.

Zahrada u penzionu

Připravili jsme pro vás venkovní kryté posezení na nové zahradě za penzionem. Děti si zde mohou hrát, je pro ně připravený domeček s hračkami.
Najdete zde i prostor pro parkování Vašich aut.

více

VIDEO vizitka

Jsme na FACEBOOKU

Líbí se Vám náš penzion? Podpořte nás na FACEBOOKU

více

Získejte SLEVU 5% na ubytování

Nabízíme levné ubytování pro skupinky cyklistů, rodiny, party přátel a firmy.

Pokud k nám přijedete v početnějším počtu osob najednou, můžete získat výhodnější cenu za ubytování.

více

Být seniorem je v našem penzionu předností

Za každý den z pobytu dostanete od nás slevu 5% z ceny.

více

Kontakty

Táboritská 65
Třeboň 379 01
(200 m od kruhového objezdu směr centrum)

Mobil: +420 607 864 440

více
ubytování Třeboň
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím